Blog

Dnes jsme se probudili do "bílého" rána. Po vykouknutí z okna, vystřídaly prvotní radost dětí obavy dospělých. Stačil jeden pohled na silnici. To nemluvím o vstupu do metra či bílé barvě na přechodech. Úraz je nám zase o trošku blíž...

O víkendu jsem dělal povinné ručení pro kolegu. Jeho žena si vytvořila pojistku ve srovnavači. Jaký byl rozdíl? 5% z ceny. Měl jsem pojistku levnější. Samotného mě to překvapilo. Jak je to možné?

Jaký je rozdíl mezi pojištěním auta přímo v konkrétní pojišťovně, přes makléře a přes srovnavač?

U PČR jsem hodně spolupracoval s bojaři (trenéři fyzické přípravy, sebeobrany a střelecké přípravy). Viděl jsem výcvik mnoha lidí... Většina chyb, které byly vidět, se stále opakovalo... Je jedno, kolik jsme tomu dali času, jaký trénink jsme zvolili. Zase se to opakovalo.

Pojistka pro UBS původně vznikla tak, že jsem chtěl zařídit pojištění pro sebe... Byl jsem u PČR. Proto když jsem objevil "skupinové smlouvy", nejprve jsem mířil na policejní prezidium. Tam to bylo nemyslitelné. K novým věcem bývají lidé velmi skeptičtí. Zejména v tak konzervativních uskupeních, jako je státní složka.