Blog

Velká změna

18.07.2022

Tahle pojistka vznikla jako reakce na několik průšvihů ve službě. Za dobu, co na tom dělám, se povedlo udělat tuhle pojistku, bylo z ní vyplaceno x tisíc Kč kolegům jako kompenzace. S UBS byla provázána společnost Vindicia a nyní přicházející masáže a rehabilitace. I v tom jsem měl trošku prsty. Z mého pohledu byly tyto kroky jasné a potřebné....

Nejstarší pojišťovna světa byla Hand in Hand Fire and Life Insurance Society. Psal se tehdy rok 1696. Tato pojišťovna později fungovala jako součást skupiny Aviva.

Whats App

22.02.2022

Whats App od společnosti META na "stejné vlně", jako třeba FB...

Nedávno mne kontaktoval kolega, kterého přesvědčoval makléř, že naše pojistka je špatná, jelikož tam není "denní odškodnění" úrazu.

Letáky

03.02.2022

Začal jsem sdílet sérii letáků... Cílem je jednoduchou formou upozornit na tento výjimečný benefit, který mohou využívat jen členové UBS.

Vždycky byla skupina lidí, která řešila míru vycvičenosti a vybavení. Byl jsem stejný. "Za svoje" jsem si platil taktiku, střelnici i bojové systémy, semináře, ... . Snažil jsem se pomáhat kolegům... Vždycky byly hlavní tři party. Nováčci, aktivisti a ti, co už pracují do výše svého platu...