Proč nechci dělat pojistku zaměstnanecké odpovědnosti?

31.08.2022

V první řadě je potřeba říct, že mými klienty jsou ve velké míře lidé z IZS a bezpečnostních složek.

V případě, že způsobíte škodu svému zaměstnavateli, může po Vás požadovat její náhradu, a to nejvýše v úrovně čtyř a půl násobku hrubé mzdy. To je fakt! Mít takovou pojistku je prostě základ! Prací pojišťováka je uzavírat smlouvy. Proč je tedy kolegům nechci uzavírat?

Do pojišťovnictví jsem vstoupil proto, že jsem viděl, jak moc tu chybí skupinové životní pojištění. Neznají ho lidé, ani zaměstnavatelé. To je ten důvod. Mým cílem bylo nabídnout kvalitní pojištění za velmi zajímavou cenu. Nabídnout něco, co tu není. Proto jsem se pustil do tohoto oboru!

V poslední době za mnou přišlo několik kolegů, zda bych jim zařídil zaměstnaneckou odpovědnost. Všechny vždy překvapí, když jim řeknu že bych sice mohl, ale ne...

Teď konečně k věci a proč ne. Protože kolegům nemůžu nabídnout nic takového, jako nabízí UBS. Někdo vytvořil něco lepšího, než umím já, tak to jednoduše kolegům doporučím... Pro lepší pochopení se podívejte na individuální srovnání...


Dobře se podívejte na výši spoluúčasti a roční cenu pojistného. Tomu co má Unie BS nemůžu konkurovat. Proto v první řadě odkazuji na tuto smlouvu!