Proč se pojistit hned...?

04.10.2021

Mnoho lidí váhá, zda a kdy se pojistit. Je to jednoduché. Pojistit jde pouze zdravý člověk. Všecko co vlastníš, či vlastnit budeš, vychází z Tvé práce a budoucí práce. Co když ale nebudeš moct pracovat? Znáš výši svého případného invalidního důchodu? 

Málo kdo by si sedl do sl. auta bez pojistky na "blbost". Jak je možné že si tam sedne bez životního a úrazového pojištění?

Ještě Ti to nestačí? Chceš další důvody, proč se pojistit hned?


Tady máš tři další důvody:

1) Závažná onemocnění Tě chrání až po třech měsících v pojištění.

2) Úraz si neplánuješ! Ten se prostě přihodí!

3) Do konce roku by to chtělo ještě aspoň cca 60 nově pojištěných, abych měl hezká čísla a lepší pozici pro vyjednávání vašich nejlepších možných podmínek.


Co to znamená?

1) Ochrana pojišťovny proti spekulantům. Pojišťovna se chrání proti pojistným podvodům, např. kdyby se někdo třeba potahal s drbanem pod vlivem OPL. Tak by se člověk dostal do kontaktu s jeho krví a možná se nakazil HIV... Ano, i toto je v naší pojistce chráněno. Ovšem za výše uvedených podmínek... Prostě nemoc může nastat až po třech měsících od začátku pojištění...

2) Platí jednoduchá rovnice. Čím více věcí v hlavě řešíš (rodina, stavba, nápad, ...), tím více věcí opomeneš! Čím více zapomínáš, tím rychlejší máš tempo a nestíháš. Čím jsi ve větším "pressu" (tlaku), tím je Ti úraz blíž! Murphyho zákony, na rozdíl od všech ostatních, nejdou okecat...

3) Když vás bude víc, budu mít hezká čísla. Hezká čísla znamenají lepší vyjednávací pozici. Nečekejte kdo všechno se pojistí. Když o téhle pojistce uvažuješ, vyplň přihlášku hned! Mluvte mezi sebou o téhle pojistce, aby zde do konce roku bylo alespoň o těch 60 lidí víc. 


Jak jsem sliboval, na téhle pojistce chci i dále pracovat a zlepšovat jí. Proto potřebuju mít nabito...