Velká změna

18.07.2022

Tahle pojistka vznikla jako reakce na několik průšvihů ve službě. Za dobu, co na tom dělám, se povedlo udělat tuhle pojistku, bylo z ní vyplaceno x tisíc Kč kolegům jako kompenzace. S UBS byla provázána společnost Vindicia a nyní přicházející masáže a rehabilitace. I v tom jsem měl trošku prsty. Z mého pohledu byly tyto kroky jasné a potřebné. Vybral jsem nejlepší produkt na trhu, ale raději jsem chtěl "pojistku" naší pojistky - proto Vindicia. No a když dostaneš prachy za úraz, ale nemáš rehabilitaci, kde by tě dali do kupy, peníze tolika nepomohou...

Nyní mi byla pojistka UBS odebrána za strany MetLife. Tímto nad ní ztrácím kontrolu. Je to důležitá informace, kterou byste měli vědět.

Pracovat pro kolegy však budu i nadále. Stále studuji produkty a v pojistných podmínkách se "šťourám" dál. Jen nyní mohu srovnávat větší množství pojišťoven a jejich produktů. Dokonce se poslední dva měsíce velmi intenzivně učím pojištění majetku, které vám nově mohu také nabídnout.

Co dodat? Pro velkou část z vás již mám nové smělé plány, jak se o vás postarat. Zůstává mi telefon i působiště v Praze, které však bude nově na Karlově náměstí. Tak tomu bude od 1.8.2022.

Co dodat závěrem? I nadále budu spolupracovat s MetLife, jejich produkty prostě mají mnoho vychytávek, které jsou důležité. Nicméně jsem podnikl kroky, aby do mnou vytvořených produktů nikdo nemohl takto "hodit vidle". Každá nová smlouva bude mým vlastnictvím. Díky tomu mi je už nikdy nikdo nevezme! Jinak řečeno, když se pojistíte u mě, budete pojištěni u mě navždy. Rozšířím své služby, své možnosti a bude to zase mazec. Budu se učit dvojnásob a dělat za tři!

Tak klidnou, nebo úspěšnou...