Z Karlína na Karlák...

24.07.2022

Za poslední tři měsíce se stalo mono věcí a ještě více jsem se musel naučit...

No, jak vždy říkám: "Velikost člověka se neměří frčkama, nebo velikostí účtu... Velikost člověka se určuje množstvím prů.e.ů, které člověk prožije a přežije, aniž by se vzdal!".

Před třemi lety jsem se začal učit problematiku životního pojištění. Před pár dny jsem měl jednání s jedním KAMem (Key Account Manager), který, po našem jednání, použil krásné přirovnání. Řekl, že životní pojištění je taková právničina - záleží na každém slovíčku! Pak tento KAM chtěl překontrolovat svou životní pojistku. To mne moc potěšilo. Učil jsem se od nejlepšího v tomhle oboru. Skoro bych řekl, že se začínám v téhle problematice orientovat.

Proto jsem před dvěma měsíci začal rozšiřovat svojí působnost. Nejprve o auta, pak i o majetek. Dnes Ti moji lidé (a moje maličkost) můžeme srovnat nejen životní pojištění (jehož budoucnost je stejně ve skupinovém pojištění), ale i pojištění na auto, majetek a odpovědnost.

Také jsem se přesunul z Karlína na Karlák a vyměnil partnery. Největší pojišťovnu světa, soustředící se výhradně na život a zaměstnanecké beefity, jsem vyměnil za největšího makléře světa - Insii. Tento krok umožňuje mě a mým lidem nejen spolupráci s MetLife, ale i rozšířit své služby právě třeba o majetek a auta...

https://www.insia.cz/matej-burianek/