Zase, tudíž opakovaně...

10.11.2021

Opět se mi ozval kolega od PČR. Chtěl pro sebe individuální smlouvu...

Chtěl pojistkou doplnit částky vyplývající ze zákona o sl. poměru. Pojistka ho vyšla na 4000Kč/měsíc. Pak jsme to upravili - 2800/ měs. Nakonec řekl, že chce jen to, co má jeho přítelkyně. Ta platí cca 1000Kč/měs. To proto, že není ve službě. Pro kolegu taková smlouva vyšla lehce přes 2000Kč/měs (rizikovost). Malá smlouva, kde vůbec nemá nemoci. Jen úraz... Samozřejmě tam má všechny slevy.


Lidi, na to, co se povedlo zajistit pro UBS, jsem právem hrdý. Vždycky a každému, kdo mi zavolá buď na číslo pro UBS, nebo na můj telefon a představí se jako kolega, říkám: "Nic lepšího, než mám pro UBS Ti neudělám!".

Není to proto, že bych nechtěl. Jen v tuhle chvíli nic lepšího není ani na trhu. Pokud to mám ještě zlepšit, musí vás být více.

Povedlo se mi, co nikomu přede mnou. Takové podmínky a poměr cena/výkon tu pro vás nikdy nebyly! Chcete to ještě zlepšit? Míč je teď na vaší straně! Šiřte tuhle možnost mezi kolegy. Hlaste se! Vaše množství, to je můj nejcennější trumf. To je ta hybná síla, která motivuje společnost ke změnám ve váš prospěch! Současně tím vytváříme konkurenci a okolní pojišťovny to vnímají a musí reagovat!